Yeni oyuncu Ay patlatma Bilgilendirme.

• Merhaba arkadaşlar janice serverin de oynuyorum ve filo bulmak baya bir güçleşti bunun için ay patlatmayı düşünüyorum bu işlem nasıl oluyor tam olarak bilgili arkadaşlar stratejisini ve bilgisini paylaşabilir mi ?

• ay patlatma bug var filo görünmüyor güncelleme gelmesi gerekiyor. Sanırım sorun giderildiğinde sn coma veya tl açıklama yapacaktır. wonderlive1973   Bolorpo

Adalet Nerede Hesap Sorarsa
    Merhamet Orada Haklarını Kaybeder
    Musaya kırk gece (vahyetmek üzere) söz vermiştik.Sonra haksızlık ederek buzağıyı (tanrı) edindiniz.
    MaRaT(e34,e52,taurus,kassiopeia,ursa,spica,fenrir )

• wonderlive1973 Peki birinin ayını patlattiğımızda filosunu radardan görüp vurabilirsek o kişiye tazmin hakkı doğuyor mu?

Çünkü oyundaki bug vurulmamasini gerektirdiği halde vurulmuş oluyor.Bunu laf olsun diye sormuyorum bu yaşandı.

source.gif

Polaris:COMMANDER

URiEL:For The HORDE

Kalyke:HeLL SCREAM

• Guncellemeden sonra biz ay alınca radar çalışmıyor diye yakınirken arkadaşımızın ayı alındı ve 20M filosu konuş dönüşü vuruldu

source.gif

• konuşlandırma gözüküyor çünkü gidiş eylemi. dönüşler gözükmüyor

Yaklaşık 150M filosu olan bir rakibimizin ikiz ayını aldık ve konuşlandirma filosunu radarlayamadik yükleme çubuğu döndü durdu sadece sadece o şahısta gerçekleşti bu durum ertesi gün tüm arkadaşları tatil modundayken 130M filolu bir rakibin 9 tane ayını aldık ikiz ay yoktu somurgelestirme atmıştı tüm aylar boş göründü lakin biliyorduk ki boş değildi.Yani bu guncellemeden bizim kadar mağdur olmuş hiç kimse yoktur.

source.gif

• Öncelikle başlık sahibinib sorusunu cevaplarsak,

Dostum ay yok etme işlemi riple oluyor. Eğer ayda savunma ya da filo varsa ripler önce savaşa giriyor sonra yok etme görevine geçiyor.

Bu hususta ben de araştıema içerisindeyim yok etmenin net bir formülü yok.

Genelde

3-2-3-3-2-3

4-4-4-4-4-4

9-9-9-9-9-9 gibi kombinasyonlarla ay yok etme işlemi yapılıyor.

4 ihtimal var.

Ay düşer rip düşer

Ay düşer rip düşmez

Ay düşmez rip düşer

Ay düşmez rip düşmez

Diğer bug konusunda, net olmamakla nirlikte bugun hangi şartlarda olduğuna dair bilgi yok o sebeple bazı aylara radar atılıyorkrn bazı aylara atılmıyor. Son gelen güncelleme ile 3-4 gün önce düzeltilmiş olması lazım.

EYOz7c.png

• Henüz düzelmedi !

Coma düzelmedi diyor sen düzeldi diyon :facepalm:

source.gif

• Valla bende tam onu yazacaktım niye kimse soruma cevap vermiyor da başka birşey yazıyor diyecektim tam sen yetiştin teşekkür ederim bilgilendirmen için birinden 2-2-2-2-2 duydum da ama deniyeceğim hepsini

• Valla bende tam onu yazacaktım niye kimse soruma cevap vermiyor da başka birşey yazıyor diyecektim tam sen yetiştin teşekkür ederim bilgilendirmen için birinden 2-2-2-2-2 duydum da ama deniyeceğim hepsini

dostum daha önceki bilgilerde ya düşme yüzdesiyle ilgili bir formül var ama gerçekşik payı tartışılır.

Ay çıkarma ve ay düşürme durumları şans föktörüyle olasılık kurulmuş.

15-15 ripleyip düşmeyen ay da var 2-3 rip atıp düşen ay da var. Elindeki rip ve aydaki savunma filo durumuna göre şekillendirme yapabilirsin.

EYOz7c.png