Market Kullanımı Hakkında.

 • Merhaba Arkadaşlar,


  Pazaryeri uygulaması güncellemesinden sonra tartışmaya konu olan, pazaryerindeki maden alışverişlerden normalden fazla veya filosunu pazaryerinde satış yoluyla bozdurulması durumlarında hesapların haksız kazanç elde ettiği yönünde itiraz ve eleştiriler olmuştu.


  Şirket ile yaptığım son görüşmeye göre ; Pazaryeri uygulamasının amacı, açık pazaryerinde çeşitli oranlar arasında malların pazarlanmasıdır. Pazaryerinde bir oyuncu takasa koyduğu madenden veya filodan minumum orandan talepte de bulunabilir maximum orandan da. Aynı şekilde malzemeye müşteri olan kişide tercih edebilir. Bu uygulama oyunda oyuncuların malzemelerini özgürce takasta değerlendirmesi amaçlanmıştır.

  Pazaryerinin ilk haftadaki minimum ve maksimum takas oranında yüksek rakamda olması bazı hesapların biranda yüksek kar ettiği gözlemlendi. akabinde yapılan değerlendirmede bu takas oranları makul orana çekilerek nihai düzenleme yapıldı.


  Pazaryeri legal bir uygulama ve oyun dinamiği içinde yeni bir hikaye olup, burada yapılan işlemlere cezai müeyide verilemeyeceği bildirilmiştir.

  Pazaryerinde sadece bug kullanımı ve multi cezası dışında işlem yapılmayacaktır.


  Bilginize.

  announcement_ogame_tr_7a99a658be89f987233de0c3c534215f.png